«1234»

Felhasználó
11 éve
mert mi a problem?
még semmi hangsúlyozom még
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Akkor lépj rá az én bicsamra :)
D0Orbry.png

Felhasználó
11 éve
Mást is csinálok a "bicsanoddal"
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Látod chelzee? Éppen ez a baj hogy semmit sem csináltam :o)
D0Orbry.png

Felhasználó
11 éve
Az lehetséges, azonban mégis bekerült jó néhány játékos, amikor nincs 1000 pontja, vélhetően azzal a hibával, amit még nem javítottam. Ettől függetlenül továbbra sem szeretem, ha kihasznál valaki hibákat. Elég csak pizzára gondolni. Kerítsétek elő, ki volt.

Felhasználó
11 éve
Ezt most nem értem miért nem kerülhet olyan be akinek nincs meg az 1000 pontja?
D0Orbry.png

Felhasználó
11 éve
Hoppá, elírtam. Olyanok is vannak a klánban, akiknek nincs 500 pontjuk, már pedig az alatt nem lehet bekerülni, hacsak ki nem használta valaki a linkes hibát.

Felhasználó
11 éve
Hoppá, elírtam. Olyanok is vannak a klánban, akiknek nincs 500 pontjuk, már pedig az alatt nem lehet bekerülni, hacsak ki nem használta valaki a linkes hibát.
nem nem
ha meghívot küldesz egy 500kill alatti embernek akkor bekerül ha elfogadja
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Akkor... Rúgjam ki azokat akiknek nincsen meg az 500killjuk? Amúgy akinek nincs meg az 500killje és jelentkezik azt nem vezem fel de ha én hívom meg őket akkor pedig fölveszem :)
D0Orbry.png

Felhasználó
11 éve
nem nem
ha meghívot küldesz egy 500kill alatti embernek akkor bekerül ha elfogadja
Őőőő, vagy nem?
Akkor... Rúgjam ki azokat akiknek nincsen meg az 500killjuk?
Azt majd megteszem én, te csak derítsd ki, ki vette fel őket.
Amúgy akinek nincs meg az 500killje és jelentkezik azt nem vezem fel de ha én hívom meg őket akkor pedig fölveszem :)
Akinek nincs 500 pontja, alapból nem tud jelentkezni.

Legutóbb szerkesztve kléni által.

«1234»